Kontakt i dojazd

Kancelaria położona jest w budynku biurowym w Gdańsku, na terenie dzielnicy Zaspa – Młyniec (pomiędzy dzielnicami Wrzeszcz, Przymorze, Brzeźno), w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku SKM Gdańsk Zaspa, naprzeciwko sklepu LIDL i Centrum Handlowego Hynka 65.

Tuż przy Kancelarii znajduje się przystanek autobusowy linii 127, 158, 188 oraz 227 (przystanek Zaspa SKM), zaś w odległości 5 minut pieszo przystanek tramwajowy linii 2, 8 i 11 (przystanek Jana Pawła II).

Dla klientów Kancelarii dostępny jest bezpłatny parking bezpośrednio pod budynkiem. Wejście znajduje się z boku budynku.


Duża mapa.

budynek

Informujemy, że w związku z prowadzoną działalnością prawniczą przetwarzamy Państwa dane osobowe w sposób zgodny z przepisami prawa mającymi zastosowanie do takiej czynności, tj. przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znane jako RODO) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).